Стань власником інтернет-магазину!

Інтернет-магазин, це, безумовно, новий і набирає популярність метод електронної торгівлі. Недорогий у використанні, багатофункціональний і гнучкий, він дозволяє швидко підлаштовуватися під запити покупця і умови ринку. Забудьте про дорогі торгові площі, економте. Дайте своєму бізнесу новий імпульс!

Інтернет-магазин на KRinfo.org:

  • інтернет-магазин за ціною 1м2 в торговому центрі;
  • полки* інтернет-магазину без обмежень у кількості товарів на них;
  • інтернет-магазин з власним інтернет-адресою, дизайном і контактами;

Нижче можна вибрати інтернет-магазин який Ви хотіли б відкрити. Ознайомтеся з опціями інтернет-магазину, далі виберіть рубрику, заповніть контактні дані.

 Самая простая система управления контентом

У вас є свій маленький бізнес або ви бажаєте знайти більше потенційних клієнтів? З KRinfo.org ви зможете створити свій онлайн магазин в два кліка і не потрібно вникати у всю складність технічного впровадження. Ми створюємо додаткову послугу — додати онлайн магазини на KRinfo.org, щоб ви могли більш зручно і більш ефективно рекламуватися при менших бюджетах. Персональна сторінка регіонального магазину зробить вас видимим в онлайн середовищі, що безсумнівно позначиться на збільшенні кількості продажів. Будь-який бізнес, маленький чи великий, може стати учасником нашої програми — онлайн магазини на KRinfo.org. Багатотисячна аудиторія користувачів, які подають безкоштовні оголошення мають бажання купити покупку у вашому районі і буде рада побачити товари улюбленого магазину на улюбленій майданчику безкоштовних оголошень оголошень KRinfo.org. При цьому не треба буде виходити з дому, щоб дізнатися про знижки, надходження нових товарів і т.д. Перевага послуги створити свій онлайн магазин від регіональних представництв малого бізнесу ви помітите відразу. Станете на крок ближче до онлайн покупців і вони скажуть вам спасибі у вигляді покупок. Уявіть свій магазин в інтернеті на нашому майданчику KRinfo.org, адже це займе всього 5 хвилин вашого часу. Все що потрібно зробити — це подати заявку щоб створити онлайн магазин.